Květen 2012

Video - ségra

20. května 2012 v 13:20 | Nameless |  Vzpomínám
Nedávno jsem se odhodlala a podívala se (snad po sedmi letech) na domácí videa. Při spuštění jsem se rozbrečela, pak začala nadávat, dokonce jsem se u toho i nasmála. Zjistila jsme, že si z toho mnoho věcí nepamatuji, takže jsem asi udělala dobře, že jsem to viděla.
Nahrála jsem kousek z televize naším foťákem. Omluvtetu kvalitu, ale já jsem ségru musím dát.
Je jí tady tak jeden rok.Takže tak

13. května 2012 v 13:10 | Nameless |  Info
Chtěla bych se začít věnovat blogu. Je pravda, že mám poslední dobou hodně volného času, ale nedokážu se dokopat. Raději se nudím, než abych sem konečně něco napsala. Pravda je, že mě nic nenutí sem psát, protože blog nemá žádné věrné čtenáře. To je možná to, co bych tu potřebovala, jenže to bych sem zase musela pravidelně psát. Tyhle věci jsou snad neslučitelné.

Začnu sem psát víc o mně. Jo máte smůlu, budete muset číst ty mé řeči, kterým třeba ani neporozumíte. Možná sem začnu psát všechny své chaotické myšlenky, ale co, třeba se v nich někdo pozná. Vlastně teď mám takové klidné období. Nic se neděje, doma mě to už štve, ale nikde jinde nebývám. Cítím nutkání někam vyrazit, trochu zablbnout, poznat nové, lepší lidi. Jenže to nějak nejde.

Budu muset dopsat své vzpomínky na dětství, ale není to jednoduché, tohle odbdobí mě trochu užírá, když si na něj vzpomenu. Poslední dobou se jím trápím víc. Už je to tak dlouho, co jsem ségru neviděla a chybí mi pořád víc a víc. Pak že čas všechno vyléčí... Asi to chce času ještě víc, ale kolik?

Phantom of the Opera - The Point of No Return

P.S. Dávám si úkol, musim zapojit video a podívat se na naše domácí nahrávky. Už jí chci vidět, dřív, než na to nejlepší zapomenu.

Chodíte na chat?

9. května 2012 v 16:30 | Nameless |  Ankety
Nedávno jsme měli s jedním kamarádem nápad, zašli jsme na chat do jedné z nejnavštěvovanějších místností (na lide.cz) a napsali tam prosté "ahoj". Dostali jsme několik odpovědí, všechny naprosto šílené. Hodlám udělat novou rubriku právě s těmito konverzacemi s některými lidmi, anonymní samozřejmě.
Prosím hlasujte v anketě.