Názory na blogy uživatelů

Liliann liliann-art.blog.cz

16. dubna 2012 v 16:59 | Nameless
Měla jsem možnost znovu navštívit autorský blog, tentokrát hlavně o kreslení. Toho si lze všimnout hned při vstupu. Vzhled se k zaměření blogu hodí. Obrázek v záhlaví je práce samotné autorky, takže smekám.

Obrázky tvoří většinu obsahu blogu. Lilianniny kresby tužkou mě zaujaly nejvíce, jsou jednoduše úžasné, mají nápad a osobitý styl. Její malby jsou zas výrazné svojí pestrostí a barevností. Já tímto talentem neoplývám, takže ho mohu jedině obdivovat. Pokud byste měli zájem Liliann na blogu nabízí, že vám může obrázek nakreslit na přání.

Na blog přidává články často, asi jako já (takže jednou za čas). To jí ovšem neubírá na úspěchu u čtenářů. Pokaždé se určitě najde spousta lidí, co její články sleduje. Já osobně chápu, že se mnozí z nás nemohou blogu věnovat každý den. Ne vždy je co zveřejnit, nebo není kdy se na svou stránku dostat.

V závěru bych chtěla liliann-art.blog.cz doporučit všem ostatním, protože návštěvu si určitě zaslouží.

Lauralex brcqo.blog.cz

23. ledna 2012 v 18:10 | Nameless

Hned při vstupu na blog Lauralex je vidět, že blog je autorský. Po vzhledové stránce je klidný, nepřeplácaný, neruší obsah článků a hlavně je přehledný. Někdo může namítat, že šedé je tam moc, ale mě se to líbí, je jí akorát. Člověku aspoň nic nepoblikává před očima a bez rozptylování si může číst příspěvky.

Jako první jsem zabloudila na profil a všechno si přečetla. Jásala jsem, že blog vlastní myslící tvor a jak jsem předpokládala, dočkala jsem se zajímavých článků vyplozených z hlavy jednoho člověka.
Pojďme tedy vyzdvihnout přednosti blogu a jeho autorky :)

Přiznám se, že rubriku "Zaplňující archív" jsem jen rychle prolétla, protože 115 článků bych asi nikdy přečíst nestihla. Každopádně jsem postřehla, že Lauralex dokáže poutavě psát, v podstatě cokoliv. Je jedno jestli vypráví o škole nebo o svém každodenním životě, či jiných věcech. A já, již dlouholetá posluchačka Tomáše Kluse, jsem si nemohla nevšimnout, že názvy posledních článků jsou z jeho písniček a snad jsem si tam povšimla ještě veršů z Máje. Navíc je každý článek doplněn hodícím se obrázkem.

Nejkreativnější články obsahují fotky výkresů, či doma vylepšených triček, nebo úvah na různá témata (ne tak dlouhých, abyste si je nemohli přečíst). V sekci "Hudba" si určitě každý najde tu svojí.
Jako skvělý nápad mi připadá "Wednesday wishes" kde odhaluje svá přání, co si chce splnit a co potřebuje. Doufám, že si zvládá plnit všechno.

S radostí chci doporučit brcqo.blog.cz který si zaslouží vaší návštěvu.

Hodnotím blogy

9. ledna 2012 v 19:09 | Nameless
V této rubrice budu uvádět vaše blogy. Něco o nich napíšu, především svůj názor a když se mi bude líbit také doporučení ostatním. Takže získáte malou reklamu. I já váš blog budu často navštěvovat.
Psát o vašich stránkách budu spravedlivě, ať je mi dané téma blízké, či ne.

Blogy si budu možná občas vybírat sama, ale samozřejmě mi PIŠTĚ ADRESY SVÝCH BLOGŮ, pokud máte zájem.

Těším se na plno zajímavých (ne)tradičních blogů!
 
 

Reklama